שבת 11.05
יום ו 10.05
יום ה 9.05
יום ד 8.05
יום ג 7.05
יום ב 6.05
יום א 5.05
7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
7:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
7:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס core סניף בורוכוב
8:15
TRX סניף קלעי
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:30
יוגה ויניאסה דינאמית
8:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מזרן סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
YOGA POWER סניף בורוכוב
9:00
לא מתקיים
9:10
בלט קלאסי סניף קלעי
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:30
יוגה ויניאסה דינאמית
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
12:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
13:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
14:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
16:00
פילאטיס מכשירים בני נוער
16:00
פילאטיס מכשירים בני נוער
17:15
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
17:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
17:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
17:45
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
17:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
17:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס Cardio Barre סניף בורוכוב
18:15
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
18:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
18:45
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
18:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
18:35
YOGA מתחילים סניף בורוכוב
19:00
זומבה בורוכוב
19:15
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
19:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
19:00
YOGA סניף בורוכוב
19:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
19:30
אימון כוח פונקציונאלי - בורוכוב
19:00
פילאטיס core סניף בורוכוב
19:45
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
19:20
YOGA סניף בורוכוב
19:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
19:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
20:15
ג'אז לירי סניף בורוכוב
20:30
פילאטיס מכשירים basic סניף בורוכוב
20:35
ג'אז לירי סניף בורוכוב
20:00
יוגה אשטנגה סניף בורוכוב
20:15
בלט קלאסי סניף קלעי
20:15
זומבה סניף קלעי