הצג רק שיעורי הצג רק מדריך

שבת 22.06

יום ו 21.06

יום ה 20.06

יום ד 19.06

יום ג 18.06

יום ב 17.06

יום א 16.06

 
 
6:00

7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

7:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

7:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 
 
7:00

8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

8:00
פילאטיס core סניף בורוכוב

8:15
TRX סניף קלעי

 

8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

8:30
יוגה ויניאסה דינאמית

 

8:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב

 

8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב

 
 
8:00

9:00
פילאטיס מזרן סניף בורוכוב

 

9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

9:00
YOGA POWER סניף בורוכוב

9:10
בלט קלאסי סניף קלעי

 

9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

9:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

9:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

 

9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 
 
9:00

10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

10:30
יוגה ויניאסה דינאמית

 

10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

10:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

10:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

 

10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 
 
10:00

11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

11:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

11:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

 

11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 
 
11:00

12:15
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

 
 
12:00

13:15
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

 
 
13:00

14:15
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

 
 
14:00
 
15:00

16:00
פ. מכשירים בני נוער 12+

 

16:00
פ. מכשירים בני נוער 12+

 
 
16:00

17:30
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

17:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

17:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

17:45
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

17:45
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

17:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

 
 
17:00

18:00
פילאטיס Cardio Barre סניף בורוכוב

18:30
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

 

18:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב

 

18:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

18:45
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב

 

18:45
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

18:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב

18:35
YOGA מתחילים סניף בורוכוב

 
 
18:00

19:00
זומבה בורוכוב

 

19:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב

19:00
YOGA סניף בורוכוב

 

19:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

19:30
אימון כוח פונקציונאלי - בורוכוב

 

19:00
פילאטיס core סניף בורוכוב

19:45
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב

 

19:20
YOGA סניף בורוכוב

19:45
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב

 

19:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

19:35
YOGA סניף בורוכוב

 
 
19:00

20:15
ג'אז לירי סניף בורוכוב

 

20:30
פילאטיס מכשירים basic סניף בורוכוב

20:35
ג'אז לירי סניף בורוכוב

 

20:00
יוגה אשטנגה סניף בורוכוב

20:15
בלט קלאסי סניף קלעי

 

20:15
זומבה סניף קלעי

20:30
מודרני סניף בורוכוב

 

20:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב

20:00
אימון כוח פונקציונאלי - קלעי

20:50
ג'אז לירי סניף בורוכוב

 
 
20:00
 
21:00
 
22:00