שבת 30.03
יום ו 29.03
יום ה 28.03
יום ד 27.03
יום ג 26.03
יום ב 25.03
יום א 24.03
7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
7:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס core סניף בורוכוב
8:15
פילאטיס מכשירים סניף רבין
8:15
TRX סניף קלעי
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:30
פילאטיס מכשירים סניף רבין
8:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מזרן סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
YOGA POWER סניף בורוכוב
9:10
בלט קלאסי סניף קלעי
9:15
פילאטיס מכשירים סניף רבין
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
9:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:15
פילאטיס מכשירים סניף רבין
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
12:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
13:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
14:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
16:00
פילאטיס מכשירים בני נוער
16:00
פילאטיס מכשירים בני נוער
17:30
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
17:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
17:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
17:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
17:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
17:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
18:30
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
18:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
18:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
18:45
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
18:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
18:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
18:35
YOGA מתחילים סניף בורוכוב
19:00
זומבה בורוכוב
19:00
YOGA סניף בורוכוב
19:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
19:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
19:30
אימון כוח פונקציונאלי - בורוכוב
19:00
פילאטיס core סניף בורוכוב
19:00
פילאטיס Barre סניף ילדי טהרן
19:45
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
19:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
19:20
YOGA סניף בורוכוב
19:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
19:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
19:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
19:35
YOGA סניף בורוכוב
20:15
ג'אז לירי סניף בורוכוב
20:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
20:30
פילאטיס מכשירים basic סניף בורוכוב
20:35
ג'אז לירי סניף בורוכוב
20:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
20:00
יוגה אשטנגה סניף בורוכוב
20:15
בלט קלאסי סניף קלעי
20:15
זומבה סניף קלעי
20:30
YOGA POWER סניף בורוכוב
20:30
פילאטיס מכשירים basic סניף בורוכוב
20:00
פילאטיס מכשירים סניף רבין
20:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
20:00
פילאטיס Cardio Barre סניף קלעי
20:50
ג'אז לירי סניף בורוכוב