שבת 27.04
יום ו 26.04
יום ה 25.04
יום ד 24.04
יום ג 23.04
יום ב 22.04
יום א 21.04
7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
7:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
7:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס core סניף בורוכוב
8:15
TRX סניף קלעי
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:30
יוגה ויניאסה דינאמית
8:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
8:15
osteofit (בונה עצם) סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מזרן סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
YOGA POWER סניף בורוכוב
9:10
בלט קלאסי סניף קלעי
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
9:30
יוגה אשטנגה סניף בורוכוב
9:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
10:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
11:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
12:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
12:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
13:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
14:15
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
16:00
פילאטיס מכשירים בני נוער
17:30
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
17:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
17:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
17:45
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
17:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס Cardio Barre סניף בורוכוב
18:30
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
18:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
18:45
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
18:00
פילאטיס מכשירים POWER סניף בורוכוב
18:35
YOGA מתחילים סניף בורוכוב
19:00
פילאטיס מכשירים dynamic סניף בורוכוב
19:00
YOGA סניף בורוכוב
19:30
פילאטיס מכשירים classic סניף בורוכוב
19:30
אימון כוח פונקציונאלי - בורוכוב
19:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
19:35
YOGA סניף בורוכוב
20:15
ג'אז לירי סניף בורוכוב
20:30
פילאטיס מכשירים basic סניף בורוכוב
20:00
פילאטיס מכשירים סניף בורוכוב
20:50
ג'אז לירי סניף בורוכוב